Gwarancja na produkty
Produkty posiadają gwarancję producenta obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu o 1rok w przypadku faktury na firmę do 2 lat w przypadku zakupu na paradon lub fakturę imienną. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjnę bez pieczątki prosimy o kontakt
Uprawnienia Klienta z tytułu gwarancji wygasają automatycznie w przypadku gdy:
-
produkt posiada jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne
-
plomby bądź numery seryjne zostały zerwane lub uniemożliwiają identyfikację produktu ( w przypadku produktów nie mających numeru seryjnego, identyfikacja jest możliwa za pomocą kodu kreskowego mieszczącego się na opakowaniu)
-
wada powstała na skutek zwarcia instalacji elektrycznej
-
usterka jest spowodowana nieprawidłową instalacją bądź użytkowaniem danego produktu niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi.